Страхування
Мова :
Обрати тур

Моршин

Моршин - місто обласного значення у Львівській області. Бальнеологічний курорт України. Місто оточене лісами. Населення — 6000 мешканців. Моршин розташований серед прикарпатських заповідних лісів на висоті 340 м над рівнем моря на території Львівської області, за 10 км від м. Стрия, 95 км від Івано-Франківська та 82 км від обласного центру — міста Львова. Завдяки цілющим мінеральним джерелам та праці лікарів-дослідників він перетворився в справжню карпатську перлину.

CАНАТОРІЇ МОРШИНА

 Мармуровий Палац Моршин - це найпопулярніший санаторій курорту Моршин. Він розташований в лісопарковій зоні в центрі курорту Моршин. Своїм фасадом Мармуровий Палац Моршин виходить на історичну площу, в центрі якої знаходиться символ курорту - перший моршинський бювет мінеральних вод. Зараз санаторій Мармуровий Палац Моршин продовжує багаторічні традиції курортної медицини. Унікальною особливістю санаторію є розташування всієї лікувально-діагностичної бази безпосередньо в корпусі.

     

Харчування

Всім гостям пропонується 3-разове дієтичне харчування в їдальні санаторію Мармуровий Палац Моршин.

Інфраструктура
  • Власна лікувально-діагностична база, бювет мінеральних вод, сауна
  • спортивні майданчики, бібліотека, кафе-бар, конференц-зал
  • більярдний зал, екскурсійне бюро, дискотека, тенісні корти, автостоянка
  • мінізоопарк з екзотичними тваринами і птахами
  • облаштована дитяча площадка.

 

Санаторій Прикарпатська Ватра - відомчий санаторій ТОВ «Львівтрансгаз» і знаходиться в мальовничій місцевості недалеко від центру курорту Моршин, Львівської області.

Харчування в санаторії Прикарпатська Ватра

3-разове дієтичне ресторанне по замовній системі санаторію Прикарпатська Ватра, відповідно до захворювання.

Інфраструктура
  • кафе-бар, сауна з басейном, більярд,
  • зал-фуршет, зал для проведення дискотек,
  • відеозал, конференц-зал, обладнаний сучасною технікою
  • бібліотека, бювет
  • незалежне енерго і водопостачання
Правила заїзду-виїзду

Розрахунковий час - 24:00

 

Перлина Прикарпаття - один з наймолодших санаторіїв курорту Моршин. Він знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні - екологічно чистій місцевості. Санаторій Перлина Прикарпаття має два корпуси - № 1 (6 поверхів, є ліфт) та № 2 (адміністративний, 4 поверхи, є ліфт), що розташовані поруч. Все, що потрібно для комфортного лікування і відпочинку, знаходиться поблизу санаторію. Функціонує тренажерний зал. Неподалік - тенісний корт.

Розташування

Відстань від санаторію Перлина Прикарпаття до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 70-100м., до Лікувально-діагностичному центру - 40м. Поруч - Палац культури. Неподалік (50 м) - платна автостоянка. Відстань до вокзалу - 250 м., до автостанції - 400м. Водопостачання - цілодобово. Час роботи - цілодобово. WI-FI - корпус № 2.

Харчування

Їдальня санаторію Перлина Прикарпаття знаходиться поруч з корпусами (15м). Клієнти отримують триразове та п’ятиразове дієтичне харчування, побудоване за системою попереднього замовлення. Клієнт має можливість отримати консультацію дієтлікаря. Можлива індивідуальна корекція раціону за призначенням лікуючого лікаря. У їдальні функціонують зали стандартного та покращеного харчування.

У вартість всіх путівок, крім категорії «Економ», входить покращене харчування. При бажанні клієнти, що проживають в номері категорії «Економ», можуть зробити доплату до покращеного харчуванню (10 грн. на добу з людини). Покращене харчування відрізняється від стандартного більш різноманітним раціоном фруктів, додатковими овочевими та м’ясними закусками на сніданок і вечерю.

Для дітей розроблено дитяче харчування, яке враховує особливості і дотримання норм продуктів для дітей.

Правила заїзду-виїзду

Розрахунковий час - 24:00

 

Готель Черемош розташований в лісопарковій зоні - екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому відпочинку та лікуванню. Він розташований в центрі курорту Моршин. Санаторій приймає своїх гостей з 1970р. Невеликі (3-4 поверхові) корпуса розташовані компактно один з одним. Територія санаторію Черемош Моршин займає близько 4 га.

У 6 і 7 корпусі санаторію Черемош Моршин розташована їдальня, яка дає можливість гостям санаторію харчуватися прямо з корпусі. Також в санаторії Черемош Моршин функціонує відділення матері і дитини, реабілітаційне відділення для лікування дорослих і дітей у супроводі батьків хворих на цукровий діабет, реабілітаційне відділення для лікування дітей з батьками із захворюваннями органів травлення.

Розташування санаторія Черемош
  • 350м. бювет мінеральних вод і Бальнеолікарня, де проходять всі процедури, -
  • 50м. Лікувально-діагностичної центр
  • 200 м. - Палац культури, тенісний корт, тренажерний зал.
  • 50м. - Платна автостоянка, 400 м - ж/д вокзал, 600 м - автостанція
Харчування

Харчування клієнтам санаторію Черемош Моршин надається в їдальні санаторію Перлина Прикарпаття, яка розміщена між двома санаторіями. Для санаторію Черемош Моршин тут виділено окремий зал на 300 місць. Також невеликі столові зали поліпшеного харчування є безпосередньо в корпусах № 6 і № 7. Тип харчування - замовне меню, окрім номерів категорії Економ.

Правила заїзду-виїзду в санаторії Черемош Моршин

Розрахунковий час - 24.00.

Інфраструктура санаторії Черемош Моршин
  • перукарня, косметологічний кабінет
  • масажний кабінет
  • бібліотека, магазин, прокатний пункт
  • тенісний корт і дитячий майданчик

Трускавець

Трускавець — один з найвідоміших бальнеологічних курортів України, а також місто з древньою буремною історією. А ви знали, що колись на місці Трускавця точилися битви слов’ян з римлянами?

Бальнеологічний курорт Трускавець знаходиться у мальовничій долині в передгір’ї Карпат. Археологи дійсно знайшли тут римський бойовий чекан, і з того часу науковці тримаються думки, що в цих краях билися з римськими легіонерами стародавні карпи — те саме слов’янське плем’я, на честь якого й названі Карпати.

Сучасний затишний Трускавець може запропонувати відпочинок на будь-який смак: старші люди їдуть сюди оздоровлюватись, молодші – веселитись у чисельних кафе та клубах. У Трускавці зручно завершувати пішохідні гірські подорожі – тут можна перепочити та сісти на потяг до Львова.

Курорт європейського рівня, Трускавець розташований на території історичної Бойківщини, тож він цікавий не тільки комфортабельними санаторіями й готелями, але й захопливою історією краю. Туристам буде цікаво відвідати тутешній , а також художню та релігійну експозицію. Найдопитливіші гості можуть познайомитись з традиціями та побутом бойківського краю, а при нагоді побачити навіть традиційне весілля.

В райцентрі пропонують чисельні екскурсіі невеличкими карпатськими селами, які безумовно варто відвідати. Наприклад, з Трускавця організують виїзди до сіл Східниця та Урич — біля них розташоване древнє . Щоправда, від колись грізної фортеці лишились самі скелі, проте навіть на них історія лишила свій відбиток.

 

Нафтуся — найвідоміша вода

Трускавецькі мінеральні води набули слави навіть за межами України. Найвідомішою є водиця «Нафтуся», споживання якої сприяє виведенню з нирок піску та дрібних камінців, нормалізації обміну речовин й укріпленню імунітету. Назва води не випадкова: у цих краях видобувають не лише воду, але й нафту. Звісно, водиця не містить нафтових домішок, але у її складі є речовини нафтового походження. Вони надають воді легкий пізнаваний присмак. Крім того, інтерес до цілющих властивостей води виник у той самий час, коли почали розробляти нафтові родовища Карпат. У горах над Трускавцем можна побачити як діючі, так і покинуті помпи для викачування нафти.

Перший хімічний аналіз “Нафтусі” зробив львівський фармацевт Теодор Торосович на початку XIX століття. Пан Теодор також обґрунтував лікувальні властивості води та почав радити її в якості профілактичного засобу. Варто зазначити, що більшість туристів, які встигли навідатись до Львова пам’ятають Торосовича як винахідника гасової лямпи — так-так, це той самий пан. Родовище “Нафтусі” залягає безпосередньо в центрі Трускавця, де водиця й видобувається.

Родовище цілющої мінеральної води невичерпне — знаєте, чому? Секрет джерельного безсмертя полягає в тому, що вода утворюються завдяки атмосферним осадам та талому снігу, що проходять крізь ґрунт з високим вмістом мінеральних елементів. А оскільки карпатські сніги та дощі — невичерпний ресурс, то й “Нафтусі” не загрожує остаточне знищення туристичною навалою, яка щоліта штурмує місцеві санаторії.

 

В якості  Трускавець зазнав слави ще за часів Австро-Угорської імперії. Перше приміщення для лікувальних ванн було споруджене у 1827 році, а пізніше в місті починають розбудовуватись розкішні  для заможних гостей. Наприкінці позаминулого століття Трускавець був серйозним конкурентом відомого німецького курорту Вісбаден, до якого масово їхали європейські багатії, щоб поправити розхитане в салонах та на балах здоров’я.

САНАТОРІІ ТРУСКАВЦЯ

 

  

 “Дніпро-Бескид”                                                                                  Mirotel Resort And Spa

   

” Карпати”                                                                                 “Женева”

  

“Кристал”                                                                                         “Лісова пісня”

  

“Перлина Прикарпаття”                                                     «Ріксос-Прикарпаття»